Klientų aptarnavimas telefonu +370 688 79990 / el. paštu hello@winteravenue.lt

printed silk – natural fur – harmony of colors

Winter Avenue idėja gimė Milane, Italijoje. Brand lux kokybės kailis, natūralus, išskirtinių raštų ir spalvų šilkinis pamušalas, prabangūs aksesuarai atkeliauja iš žymiausių Italijos gamintojų. Visi gaminiai yra unikalūs.
Winter Avenue filosofija - sukurti aukštos kokybės prabangius drabužius iš natūralių, ilgalaikių medžiagų, naudojant įspūdingą spalvų paletę ir dizainerių idėjas.
Winter Avenue stilius. WA ženklas skirtas kūrybingoms, nuotaikingoms asmenybėms, mėgstančioms išsiskirti iš minios ir išreikšti savo unikalią asmenybę. Winter Avenue kailinius renkasi moterys, kurios įkvepia kitus žmones, taip pat ir mūsų kūrybos ženklą. Kailiniai žavi savo šiluma, lengvumu, įspūdingomis spalvomis, ilgaamžiškumu ir stiliaus variacijomis.
Winter Avenue siekia tapti Jūsų ryškiausia žiemos garderobo dalimi.

Kaip prižiūrėti savo WA kailinius?

  • Kailinukai mėgsta šukuotis, ypač ilgaplaukiai. Kad nesiveltų atsargiai pašukuokite juos metalinėmis šukomis ilgais dantimis. Ilgą plauką rekomenduojame šukuoti pagal plauką, trumpą - prieš plauką.
  • Vasarą laikykite juos tamsioje patalpoje, kad nepagelstų ir nenubluktų.
  • WA kailinukus gaunate su specialia pakaba, laikikliu ir medvilniniu maišu, papuoštu šilkiniais kaspinėliais. Kai nenešiojate, būtinai laikykite juos maiše - kailinukai kvėpuos. Specialus laikiklis apsaugos kailinius nuo suspaudimo, tolygiai pasiskirstys svoris, pečių linija išliks nepakitusi.
  • Sudrėkusius, apsnigtus kailinius džiovinkite tik kambario temperatūroje, toliau nuo radiatoriaus ar kito šildymo prietaiso. Išdžiūvus - pašukuokite.
  • Apsaugokite kailinius nuo kandžių. Į medvilninį užvalkalą su kailiniais įdėkite džiovintų apelsino žievelių. Nepurkškite chemikalais.